Hakkımızda

179.jpg

Biz Kimiz?

20 yıllık bilgi birikimi ve saha tecrübesi olan genel müdürümüz tarafından 2015 yılında Ankara’ da kurulmuştur. Ülke genelinde Ortopedi ve Fizik tedavi alanlarında medikal çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Dinamik ve tecrübeli Saha kadrosuna sahiptir. Firmamız sektöründe ürün kalitesiyle ün yapmış Almanya’ nın ALBOMED firması yanı sıra İngiltere MOSS VISION ve Hindistan BIOTECH firmalarının Türkiye distribütörüdür. Kuruluşumuzdan bu yana kaliteli yaşam ve ömür boyu sağlık için, sağlık teknolojilerini yakından takip etmekte ve eş zamanlı olarak hizmetinize sunmaktadır. 

Enjeksiyon ürünlerimiz yurtdışından ithal olup güncel CE kural ve yaptırımlarına uygun olarak gelmekte ve piyasaya arz edilmektedir. 

vision-01.png

Misyonumuz

Sağlık sektöründeki en son gelişmeleri yakından takip eden, insan sağlığına katkıda bulunan, sağlıklı bir ömür için yüksek kalite standartlarını belirleyen, bilimsel temelleri baz alan kaliteli ve öncü bir firma olmaktır.  

vision-02.png

Vizyonumuz

Yerel ve uluslararası planda “bilinen, takdir edilen, kalıcı ve takip edilen” bir firma olmak ve insan sağlığına hizmet için ürünler geliştirerek, değer yaratan nitelikli insan gücü, kurumsal uygulamaları ve gelişim süreci ile sektörde örnek model olmaktır